Sukcesy naszych uczniów

SUKCESY DRUŻYNOWE:

  • II miejsce w Finale Strefy Jeleniogórskiej Koszykówki  dziewcząt 2008
  • I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Sztafetach Pływackich dziewcząt  2008
  • II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Sztafetach Pływackich chłopców  2008
  • Finał Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Internecie „Dialnet Masters” 2008
  • III miejsce w VIII Konkursie Wiedzy Olimpijskiej powiatu zgorzeleckiego 2009
  • II miejsce w Sztafecie 10 x 25m podczas  V Międzynarodowej Spartakiady Szkół Gimnazjalnych 2009
  • II miejsce w Finale Strefy Jeleniogórskiej Koszykówki  dziewcząt 2009
  • II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Szachach 2010
  • III miejsce w Mistrzostwach Strefy Jeleniogórskiej w sztafecie pływackiej dziewcząt 2010
  • Półfinał Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Internecie „Dialnet Masters” 2010
  • III miejsce  w II Powiatowym Konkursie Informatycznym 2010
  • III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Koszykówce Chłopców 2010
  • III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Sztafetach Pływackich Chłopców 2011
  • III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Sztafetach Pływackich Dziewcząt 2011
  • III miejsce w XXIII Regionalnym Przeglądzie Piosenki Turystycznej i Ekologicznej 2012
  • II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Szachach 2012
  • II miejsce w IV edycji Konkursu „Moja okolica pięknieje dzięki RPO” 2012
  • II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Sztafetach Pływackich Chłopców 2012
  • II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Szachach 2013
  • I miejsce w Konkursie Informatycznym ROBOCUP 2014
  • I miejsce w IV edycji Konkursu „Moja okolica pięknieje dzięki RPO” 2013
  • I miejsce w IV edycji Konkursu „Moja okolica pięknieje dzięki RPO” 2014
  • I miejsce w Konkursie wiedzy o Życiu i Twórczości Witolda Lutosławskiego 2013
  • I miejsce w VI Powiatowych Zmaganiach Humanistycznych pod hasłem „W świecie ducha i materii – Romantyzm”  2012
  • I miejsce w VI Powiatowych Zmaganiach Humanistycznych pod hasłem „ Nauka i praca źródłem pozytywnych przemian – POZYTYWIZM” 2013
  • I miejsce w Konkursie wiedzy o zżyciu i twórczości Jana Sebastiana Bacha 2012r.
  • III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Tenisie Stołowym 2012
  • II miejsce w XIII Powiatowym Konkursie Wiedzy Olimpijskiej 2014
  • I miejsce w V Międzynarodowym Turnieju Piłki Plażowej 2014
  • Wyróżnienie w finale bloku matematycznego Ligii Naukowej 2014
  • Wyróżnienie w finale bloku humanistycznego Ligii Naukowej 2014
  • II miejsce w Powiatowym Konkursie Ekologicznym pn. „Leśny Turniej” 2014
  • III miejsce w Powiatowym Konkursie Filmowym 2014

SUKCESY  INDYWIDULANE  UCZNIÓW

  • Jakubowski Michał – II miejsce w finale ogólnopolskiej Olimpiady wiedzy o Internecie „Dialnet Masters” 2007
  • Karolina Jędrejek - III miejsce w Powiatowym Małym Festiwalu Form Artystycznych w Języku Angielskim 2008
  • Dominika Jendza - III miejsce w Powiatowym Małym Festiwalu Form Artystycznych w Języku Angielskim 2008
  • Patrick Rutkowski – finalista Regionalnego Konkursu Chemicznego „Młody chemik eksperymentuje” 2009
  • Patrick Rutkowski – II miejsce w IV Powiatowym Konkursie „Biologia z Ochroną Środowiska” 2009
  • Magdalena Kurzyńska  - 3 miejsce w XX Memoriale Marka Petrusewicza 2009
  • Łucja Szymańska – III miejsce w III Miedzygimnazjalnym Konkursie Wiedzy o Unii Europejskiej 2010
  • Sylwia Wróblewska -  III miejsce w Miedzydekanalnym Konkursie „Kapłan we współczesnym Świecie” 2010
  • Filip Hnitecki – III miejsce w Powiatowym Konkursie „Historia II Wojny Światowej  i Armii Krajowej” 2010
  • Magdalena Kurzyńska – I miejsce w Mistrzostwach Strefy Jeleniogórskiej  w pływaniu 2010
  • Przemysław Dyś – II miejsce w XIII Marszach na Orientację 2011
  • Konrad Rokicki – I miejsce w XIII Marszach na Orientację 2011
  • Norbert Wójcicki – I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy o Janie Pawle II 2011
  • Piotr Patelski – I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy o Janie Pawle II 2011
  • Paweł Sierzputowski – I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy o Janie Pawle II 2011
  • Filip Hnitecki – I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy o Janie Pawle II 2011
  • Julia Karska – III miejsce w IV Powiatowym Konkursie wiedzy „Nasze rośliny wczesnowiosenne”
  • Konrad Rokicki   - I miejsce w Powiatowym Konkursie Wiedzy o Armii Krajowej i Historii II Wojny Światowej 2013
  • Przemysław Dyś - II miejsce w Powiatowym Konkursie Wiedzy o Armii Krajowej i Historii II Wojny Światowej 2013
  • Kamila Wisny – laureatka 55 Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego
  • Agata Sierzputowska -  Finalistka  55 Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego
  • Agnieszka Sikora – 3 miejsce w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Przedmiotowe EDI z języka angielskiego
  • Sylwia Wróblewska – II miejsce w Powiatowym Konkursie „Kochamy – dlatego dbamy o naszych milusińskich”
  • Łucja Szymańska -  I miejsce w Powiatowym Konkursie Ortograficznym
  • Krzysztof Oleksyn – laureat 58 Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego 2012
  • Marcelina Starzyńska – vice mistrz ortografii w VI edycji Wielkiego Dyktanda Powiatowego 2014
  • Damian Lickindorf – I miejsce w IX Maratonie Matematycznym 2012
  • Anna Prudzienica – I Miejsce w IV Powiatowym Konkursie Plastycznym „ Nasze Rośliny Wczesnowiosenne” 2012
  • Łukasz Wróblewski – Finalista IX Olimpiady Matematycznej Gimnazjalistów 2014
  • Łukasz Wróblewski – laureat w bloku przedmiotów matematycznych Ligii Naukowej 2014
  • Łukasz Wróblewski –finalista w bloku przedmiotów humanistycznych Ligii Naukowej 2014
  • Julia Karska – finalistka  w bloku przedmiotów humanistycznych Ligii Naukowej 2014
  • Julia Karska Finalistka VII Regionalnego Konkursu Chemicznego „Młody Chemik Eksperymentuje’ 2014
  • Anna Prudzenica -  I miejsce w Powiatowym Konkursie „I Ty możesz zostać Demostenesem! Dolnośląski Uczeń Mistrzem Mowy Polskiej”  2013
  • Konrad  Rokicki - I miejsce w Powiatowym Konkursie Wiedzy o Armii Krajowej i Historii II Wojny Światowej 2014
  • Przemysław Dyś - III miejsce w Powiatowym Konkursie Wiedzy o Armii Krajowej i Historii II Wojny Światowej 2014
  • Oliwia Siwiela – I miejsce w III Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim w Języku Niemieckim 2014
  • Julia Karska -  I miejsce w VIII Powiatowym Festiwalu Małych Form Artystycznych w Języku Angielskim” 2012
  • Magdalena Leśniak – I miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Pożarniczej  „Młodzież zapobiega pożarom” 2012
  • Anna Prudzienica  - laureatka Konkursu Plastycznego „ Pierwsza Dekada Nowej Dziesiątki” 2012
  • Aleksandra Starzyńska – I miejsce w II Małym Festiwalu Języków Obcych z języka angielskiego 2013
  • Konrad Tomaszewski – II miejsce w II Małym Festiwalu Języków Obcych z języka angielskiego 2013
  • Viktor Baran – I miejsce w II Małym Festiwalu Języków Obcych z języka niemieckiego  2013
  • Klaudia Czułowska – II miejsce w II Małym Festiwalu Języków Obcych z języka niemieckiego  2013
  • Magdalena Leśniak – II miejsce w II Małym Festiwalu Języków Obcych z języka niemieckiego  2013
  • Joanna Janeczko – II miejsce w VI Festiwalu Twórczości Jacka Kaczmarskiego  2012
  • Weronika Szmigiel – II miejsce w VI Festiwalu Twórczości Jacka Kaczmarskiego  2012
  • Viktor Baran – I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim w języku Niemieckim  2012
  • Przemysław Bawół – I miejsce w VII Powiatowym Małym Festiwalu Form Artystycznych w Języku Angielskim 2012
  • Julia Karska – I miejsce w Powiatowym Konkursie Wiedzy o HIV/AIDS
  • Julia Karska – I miejsce w Konkursie Recytatorskim „Kwiaty pomarańcze”

„zDolny Ślązak Gimnazjalista”

  • Łukasz Wróblewski – Laureat XIII Dolnośląskiego Konkursu Polonistycznego  z elementami sztuki w roku szkolnym 2013/2014
  • Łukasz Wróblewski – Laureat XIV Dolnośląskiego Konkursu Matematycznego w roku szkolnym 2013/2014
  • Łukasz Wróblewski – Laureat XIII Dolnośląskiego Konkursu Fizycznego w roku szkolnym 2013/2014
  • Konrad Rokicki – Laureat XIII Dolnośląskiego Konkursu Polonistycznego z elementami sztuki w roku szkolnym 2013/2014
  • Konrad Rokicki – Laureat XIII Dolnośląskiego Konkursu Historycznego z elementami WOS  w roku szkolnym 2013/2014
  • Julia Karska – Finalista  XIII Dolnośląskiego Konkursu Polonistycznego  z elementami sztuki w roku szkolnym 2013/2014
  • Julia Karska – Finalista  XIII Dolnośląskiego Konkursu Historycznego z elementami WOS  w roku szkolnym 2013/2014

Liga Naukowa

  • Łukasz Wróblewski – Laureat w bloku przedmiotów matematycznych Ligii Naukowej 2014
  • Łukasz Wróblewski  – Finalista  w bloku przedmiotów humanistycznych Ligii Naukowej 2014
  • Julia Karska – Finalista  w bloku przedmiotów humanistycznych Ligii Naukowej 2014
  • Barbara Grzeszczuk – Finalistka   w bloku przedmiotów humanistycznych Ligii Naukowej 2015
  • Marcelina Starzyńska – Finalistka   w bloku przedmiotów humanistycznych Ligii Naukowej 2015

Olimpiada Matematyczna Gimnazjalistów

  •  Łukasz Wróblewski – Finalista IX Olimpiady Matematycznej Gimnazjalistów 2014

Regionalny Konkurs Chemiczny „Młody Chemik Eksperymentuje”

  • Patricik  Rutkowski – Finalista Regionalnego Konkursu Chemicznego „Młody Chemik Eksperymentuje” 2009r.
  • Julia Karska – Finalistka VII Regionalnego Konkursu Chemicznego „Młody Chemik Eksperymentuje” 2014r.
  • Barbara Grzeszczuk – Finalistka VIII Regionalnego Konkursu Chemicznego „Młody Chemik Eksperymentuje” 2015r.