Konkurs o Puchar Ogólnopolskiej Akademii Programowania

12.03.2016 (sobota) w Liceum Ogólnokształcącym im. Braci Śniadeckich odbył się konkurs o Puchar Ogólnopolskiej Akademii Programowania, nad którym patronat objęło Ministerstwa Cyfryzacji. Zawody rozgrywane były w dwóch kategoriach: gimnazjalnej i ponadgimnazjalnej. W 20 ośrodkach na terenie całej Polski w tym samym czasie uczniowie rozwiązywali zadania programistyczne i Zgorzeleckie liceum zostało wytypowane jako ośrodek dolnośląski, dzięki czemu gościło uczniów z Wrocławia, Wałbrzycha, Legnicy, Mysłakowic i ze Zgorzelca. Nasze gimnazjum reprezentowali Dominik Baziuk i Filip Cebulski. W ocenie wszystkich uczniów poziom zadań był bardzo wysoki, olimpijski.
Oficjalne wyniki opublikowane zostaną w najbliższym czasie na stronie programuj.edu.pl.