Absolwenci naszego gimnazjum

ABSOLWENCI 2005-2008

Wychowawca: mgr Magdalena Siemaszko

  1. Atlak Jakub
  2. Barczyk Michał
  3. Baszak Mateusz
  4. Drozdowski Tomasz
  5. Fidor Łukasz
  6. Gruszecka Honorata
  7. Jakubowicz Konrad
  8. Jakubowski Michał
  9. Kowalski Kamil
  10. Mandrykowska Agata
  11. Pal Julita
  12. Pływacz Mikołaj
  13. Skrzypek Agnieszka
  14. Stroński Szymon
  15. Szczepankowska Martyna
  16. Szczepańska Joanna
  17. Toronowska Joanna
  18. Wysota Sandra
  19. Wytrwał Amadeusz
  20. Ziółkowski Artur

ABSOLWENCI 2006-2009

Wychowawca: mgr Anna Oleksyn

  1. Danowski Piotr
  2. Dyrda Marlena
  3. Grabarek Katarzyna
  4. Klewar Damian
  5. Knoski Maksymilian
  6. Kosicka Natalia
  7. Michalczyk Katarzyna
  8. Naruniec Katarzyna
  9. Osińska Paulina
  10. Przytulska Aleksandra
  11. Rec Bartosz
  12. Smoch Wojciech
  13. Svarnia Panagiota
  14. Tadewosjan Oriana
  15. Terlecki Rafał
  16. Ulatowska Klaudia
  17. Zioła Jakub

Wychowawca: mgr Alicja Świrska

  1. Depa Michał
  2. Ferens Marlena
  3. Jendza Dominika
  4. Jędrejek Karolina
  5. Krupińska Daria
  6. Krupińska Izabela
  7. Moszczyński Kamil
  8. Rutkowski Patrick
  9. Szulc Nikola
  10. Woszczyk Katarzyna
  11. Zamorska Marta
  12. Zawiślak Mateusz

ABSOLWENCI 2007-2010

Wychowawca: mgr Barbara Rutkowska

  1. Barczyk Wojciech
  2. Bąk Miłosz
  3. Bury Paulina
  4. Chomentowski Marcin
  5. Dybka Michał
  6. Grudzińska Aldona
  7. Grzęda Agnieszka
  8. Kasprzyk Joanna
  9. Kurnatowski Patryk
  10. Kurzyńska Magdalena
  11. Łężny Maciej
  12. Mazurek Michał
  13. Micińska Urszula
  14. Olejnik Karolina
  15. Seredyńska Adrianna
  16. Szponowski Rafał
  17. Szymańska Łucja
  18. Wróblewska Sylwia

Wychowawca: mgr Dorota Czajkowska

  1. Chitruń Marek
  2. Czajkowski Mateusz
  3. Dziobek Karolina
  4. Grzeszczyszyn Paweł
  5. Idziok Mikołaj
  6. Kołodziej Ewelina
  7. Kulesza Katarzyna
  8. Łężny Ewa
  9. Pierzchalska Aleksandra
  10. Podanowska Edyta
  11. Porzucek Marta
  12. Stępień Kacper
  13. Trembecka Oliwia
  14. Żołdak Magdalena

ABSOLWENCI 2008-2011

Wychowawca: mgr Beata Łężny

  1. Czaja Aleksandra
  2. Dereń Szymon
  3. Ferens Kornelia
  4. Fresemann Sonja
  5. Górski Kajetan
  6. Helik Barbara
  7. Hnitecki Filip
  8. Kawka Roland
  9. Kobylińska Adrianna
  10. Krzyżanowska Katarzyna
  11. Łysik Rafał
  12. Malinowski Artur
  13. Milko Anna-Maria
  14. Patelski Piotr
  15. Piotruk Jakub
  16. Piskorska Karolina
  17. Ptak Marta
  18. Putek Grzegorz
  19. Sierzputowska Agata
  20. Szpilewska Kamila
  21. Wójcicki Norbert
  22. Wróblewska Ada
  23. Wróblewski Dawid

Wychowawca: mgr Magdalena Siemaszko

  1. Aniszkiewicz Daniel
  2. Basałygo Paweł
  3. Basińska Aleksandra
  4. Brzuzko Dawid
  5. Czekałowska Michalina
  6. Dąbrowska Klaudia
  7. Felisik Miriam
  8. Fudali Malwina
  9. Grzeszczuk Krystyna
  10. Jarosz Wiktoria
  11. Korneluk Anna
  12. Krzywonosiuk Paweł
  13. Moszczyński Rafał
  14. Mróz Michał
  15. Ozga Bartosz
  16. Przybysz Kazimierz
  17. Rudnicki Chrystian
  18. Rzeźnik Artur
  19. Sikora Agnieszka
  20. Tadewosjan Gajane
  21. Urbanowicz Michał
  22. Wisny Kamila
  23. Wiśniewski Maciej
  24. Zadwórna Claudia

ABSOLWENCI 2009-2012

Wychowawca: mgr Alicja Świrska

  1. Bartczak Dawid
  2. Bieżuński Konrad
  3. Czuchaj Aleksandra
  4. Dimakopulos Apostolis
  5. Gurdziel Mateusz
  6. Janeczko Joanna
  7. Łężna Katarzyna
  8. Sierzputowski Paweł
  9. Szmigiel Weronika
  10. Zienkiewicz Dawid

Wychowawca: mgr Bartłomiej Czarnecki

  1. Bawół Przemysław
  2. Brzuszek Marta
  3. Cieszkiel Piotr
  4. Czekałowski Karol
  5. Dimitriu Agata
  6. Gołębiowska Martyna
  7. Kaźmierczak Klaudia
  8. Klonowski Piotr
  9. Kopaczyński Mateusz
  10. Korsak Aleksander
  11. Maj Zuzanna
  12. Olejnik Rafał
  13. Pacyniak Martyna
  14. Ptaszek Mateusz
  15. Rudzki Kacper
  16. Stangret Natalia
  17. Szczepański Kamil
  18. Tokarczyk Adam
  19. Urbaniak Justyna

ABSOLWENCI 2010-2013

Wychowawca: mgr Agnieszka Hładyszewska

  1. Bicki Bartosz
  2. Kowalska Natalia
  3. Leśniak Magdalena
  4. Przybysz Maciej
  5. Szczepańska Agnieszka
  6. Szczepański Piotr
  7. Święcki Marcin
  8. Zarzeka Igor

Wychowawca: mgr Barbara Rutkowska

  1. Adamczyk Patrycja
  2. Bednarz Dominik
  3. Grochal Przemysław
  4. Jankowska Agnieszka
  5. Kalińska Weronika
  6. Kuich Konrad
  7. Kurantowicz Weronika
  8. Lickindorf Damian
  9. Oleksyn Krzysztof
  10. Skorupiński Dominik
  11. Strzyńska Aleksandra
  12. Szatkowski Artur
  13. Szołomicka Zuzanna
  14. Wojtków Klaudia

ABSOLWENCI 2011-2014

Wychowawca: mgr Magdalena Siemaszko

  1. Baran Viktor
  2. Buryło Igor
  3. Chorbotowicz Patrycja
  4. Czułowska Klaudia
  5. Dyś Przemysław
  6. Janeczko Justyna
  7. Karska Julia
  8. Kołodziej Ewa
  9. Kozikowska Kinga
  10. Kwiatkowski Szymon
  11. Leroch Mateusz
  12. Mostowik Paulina
  13. Prudzienica Anna
  14. Rokicki Konrad
  15. Stawicka Karolina
  16. Szmigiel Zuzanna
  17. Tokarczyk Wojciech
  18. Tomaszewski Konrad
  19. Wróblewski Łukasz
  20. Żytko Marek